В рамках програми "Разом з книгою ми зростаємо" на літературний сніданок "Від зернини до хлібини" до нашої бібліотеки завітали малята з садочка № 62. Розповідь про те, як хліб на стіл прийшов, коментоване читання книжки чернігівської письменниці Тетяни Пакалюк "Хлібний зайчик" та мультик "Історія про дівчинку, яка наступила на хліб" дуже сподобалися нашим маленьким читачам. Гра "Печу, печу хлібчик" захопила усіх. Дітки розказували про бережливе ставлення до хліба і про невеличкий музей хліба, який є в їх групі.

/Files/images/vd_zernini/PB291032.JPG/Files/images/vd_zernini/PB291045.JPG/Files/images/vd_zernini/PB291053.JPG/Files/images/vd_zernini/PB291055.JPG/Files/images/vd_zernini/PB291061.JPG